Drága Fényem!
Most több mindent tehetsz energetikailag, és tettekben egyaránt
Tudsz e világ eseményeire együttérzéssel gondolni, és szeretetet küldeni minden érintettnek?
Kérjük, nap-mint nap szánj rá időt, lásd ahogy a Föld népe békességben, szeretetben él.
Te, személy szerint mit tudsz felajánlani a harmónia, és az élhető világ létrejöttéért?
Ebben a káoszos világban emberségből és összefogásból vizsgázik az emberiség, ahol a béke a tét
I O U U E
A további bejegyzéseket a http://jolevakozvetitesek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése